POZNAJ

inteligentny OGRÓD

SYSTEMY STEROWANIA OGRODEM

Inteligentny ogród możesz dopasować do swoich potrzeb przez sterowanie oświetleniem, nawadnianiem czy koszenie trawnika robotem, a tym wszystkim możesz zarządzać zdalnie. Elementy inteligentnego ogrodu będą zmieniać się wraz z warunkami otoczenia, ale uwzględniając Twój harmonogramu dnia!

System inteligentnego sterowania ogrodem nieprzerwanie analizuje informacje docierające do niego z różnych źródeł: z wnętrza domu, z ogrodu oraz z zewnątrz, na przykład serwera meteorologicznego. 

smart home
inteligentny dom
- 01
Oświetlenie
- 02
KOSZENIE
- 03
Nawadnianie

INTELIGENTNY OGRÓD

Dopasuj rozwiązania do swoich potrzeb i spraw by Twój ogród był zawsze piękny bez większego wysiłku.

inteligentny dom

OŚWIETLENIE

Zadbaj o urokliwe oświetlenie i relaksuj się spędzając wieczory na tarasie.

Spacerując po swoim ogrodzie, dzięki czujnikom ruchu Twój inteligentny ogród może włączać sekwencyjnie światło wzdłuż ścieżek. Podziwiaj piękno swojego ogrodu po zmroku i nie martw się o wydatki na oświetlenie.

System inteligentnego ogrodu może również uwzględnić zmieniającą się długość dnia co pozwala na włączanie oświetlenia zawsze w tym samym momencie.

KOSZENIE

Wracasz zmęczony z pracy z myślą, że czeka na Ciebie skoszenie trawy w ogrodzie?

Zautomatyzowana kosiarka zrobi to za Ciebie, a Ty po powrocie będziesz mógł odpocząć na leżaku widząc świeżo skoszony trawnik.

Samojezdna, wyposażona w stację dokującą, jest małym robotem, który przycina trawnik niezależnie od jego kształtu, obecności przeszkód, ukształtowania terenu czy pogody.

robot koszący
nawadnianie trawnika

NAWADNIANIE

Często podlewasz swój ogród w lecie?

Wygodnym rozwiązaniem jest automatyczne podlewanie ogrodu według harmonogramu.

Wyposaż swoje rośliny w czujniki wilgotności i ciesz się automatycznym optymalnym nawadnianiem. W przypadku wykrycia, że gleba jest dostatecznie nawodniona, zraszacze nie zostaną włączone. Twoje rośliny nie zostaną zalane, a Ty zaoszczędzisz wodę.